Pracovné ponuky
Spravodajstvo

Facebook testuje funkciu odstránenia odoslanej správy. Takto by to malo fungovať

Začiatkom tohto roka správami prebehla správa, že z chatu kde figuroval CEO Facebooku boli odstránené viaceré správy, ktoré posielal. Informácie o tom rozdelili publikum na dve skupiny tých, ktorým to bolo jedno a na tých, ktorí boli pobúrení  vzhľadom na to, že táto funkcia nie je prístupná pre „bežného“ smrteľníka. Neskôr v apríli tohto roka spoločnosť informovala, že plánuje implementovať funkciu odstránenia odoslaných správ pre všetkých.

Najnovšie Jane Manchun Wong, známa leakerka a celkom úspešná „tipérka“ noviniek vo svete technológií uverejnil na sociálnej sieti Twitter status, v ktorom ukázal vyššie popisovanú funkciu v aplikácii Facebook Messenger.

Funkcia by mala fungovať na tom princípe, že používateľ bude môcť vymazať správu z konverzácie, ktorá však nebude odstránená len z „vášho“ okna, ale aj okna protistrany. Funkciu tak možno prirovnať k službe „Vrátiť odoslanie“, ktorú poznáme v službe G-mail.

Zdroj: Twitter, via TheVerge.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close