ŠPEKULÁCIESpravodajstvo

Facebook testuje funkciu odstránenia odoslanej správy. Takto by to malo fungovať

Začiatkom tohto roka správami prebehla správa, že z chatu kde figuroval CEO Facebooku boli odstránené viaceré správy, ktoré posielal. Informácie o tom rozdelili publikum na dve skupiny tých, ktorým to bolo jedno a na tých, ktorí boli pobúrení  vzhľadom na to, že táto funkcia nie je prístupná pre „bežného“ smrteľníka. Neskôr v apríli tohto roka spoločnosť informovala, že plánuje implementovať funkciu odstránenia odoslaných správ pre všetkých.

Najnovšie Jane Manchun Wong, známa leakerka a celkom úspešná „tipérka“ noviniek vo svete technológií uverejnil na sociálnej sieti Twitter status, v ktorom ukázal vyššie popisovanú funkciu v aplikácii Facebook Messenger.

Funkcia by mala fungovať na tom princípe, že používateľ bude môcť vymazať správu z konverzácie, ktorá však nebude odstránená len z „vášho“ okna, ale aj okna protistrany. Funkciu tak možno prirovnať k službe „Vrátiť odoslanie“, ktorú poznáme v službe G-mail.

Zdroj: Twitter, via TheVerge.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Xiaomi Soocas X3 je elektrická zubná kefka, vďaka ktorej sa môžete vyhnúť mnohým návštevám zubára
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close