ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Funkcia kreslenia v aplikácii Fotky je konečne dostupná aj pre Slovákov! Pozrite sa, kde ju nájdete

V aplikácii Google Fotky na Android smartfónoch pribudla nová možnosť editácie fotografií. Používatelia môžu do fotografie už aj kresliť.

Spoločnosť Google približne týždeň dozadu začala s  uvoľňovaním novej funkcie Kreslenia pre aplikáciu Fotky (pozn. redakcie: odkaz na aplikáciu nájdete na spodku článku), ktorá bola do dnešného dňa pre väčšinu Slovákov nedostupnou. To sa však dnes ráno zmenilo, nová verzia aplikácie je už totiž konečne dostupná aj v slovenskom obchode Google Play.

V  aplikácie Fotky pribudla možnosť kreslenia

V  aplikácii Fotky od spoločnosti Google  pribudla nová možnosť editácie fotografií a obrázkov, konkrétne možnosť kreslenia. Používatelia tak po novom môžu fotky orezávať, otáčať, upravovať farby, ale už aj do nich kresliť. Funkciu nájdete po otvorení samotnej fotografie a kliknutia na tlačidlo editovania (3 čiarky pod sebou) > machuľa/znak kreslenia. Následne budete môcť do fotografie kresliť perom alebo štetcom, a dokonca aj vkladať text.

Moznost kreslenia aplikacia Fotky od Google
Zdroj: Vosveteit.sk

Ak sa Vám aplikácia neaktualizovala automaticky, tak môžete tak spraviť pomocou odkazu nižšie (verzia aplikácie s  pridanou funkciou kreslenia je: 4.32.1.282438324).

Google Fotos
Google Fotos
Developer: Google LLC
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close