SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Full HD domáci projektor VIVIBRIGHT F40 so skvelým kontrastom aktuálne kúpiš za skvelú cenu

Pri objednaní z európskeho skladu a využití unikátneho zľavového kupónu zrazíš cenu projektoru na úplné minimum

Hľadáš lacný projektor s Full HD rozlíšením, ktorý by si mohol použiť nie len do kancelárskych priestorov, ale bezproblémovo by si si na ňom mohol vychutnávať príjemné filmové večery v pohodlí sedačky v tvojej obývačke? Ak áno, máme pre teba naozaj skvelý tip na kúpu, ktorý ťa určite zaujme. Je ním projektor VIVIBRIGHT F40 s natívnym Full HD rozlíšením, svietivosťou4 200 lumenov a kontrastom farieb až 15 000:1, ktorý v špeciálnej zľave môžeš mať už za skvelých161.22  eur s bezplatnou dopravou z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Pre zrazenie cenovky však nezabudni uplatniť zľavový kupón „4KA1OWQ4“.

VIVIBRIGHT F40 nájdeš na e-shope Geekbuying.com

LED projektor pre domáce i kancelárske použitie

vivibright f40 1
Zdroj: Geekbuying

LED projektor VIVIBRIGHT F40 ponúka natívne zobrazovacie rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov, čiže v skratke Full HD. Vďaka spomínanému kontrastu farieb15 000:1 a svietivosti až 4 200 lumenov je tento projektor skvelý nie len na pozeranie filmov v domácnosti, či hranie hier, ale aj na klasické kancelárske účely. 

Skvelá kompatibilita

vivibright f40 2
Zdroj: Geekbuying

Projektor sa vyznačuje nie len skvelými technickými parametrami, ale aj naozaj vynikajúcou kompatibilitou, ktorú určite ocení každý záujemca. Vďaka dvom USB vstupom, HDMI vstupu a Audio výstupu si môžete vychutnávať skvelý obraz i zvuk pri pozeraní z naozaj akéhokoľvek zariadenia. Samozrejmosťou je aj dvojica zabudovaných infračervených senzorov, ktoré umožňujú bezdrôtové ovládanie či už pribaleným ovládačom, alebo smartfónom. 

Zaručená kvalita zvuku

Ak ťa projektor zaujal, ďalšia informácia ti možno vyčarí ešte väčší úsmev na tvári. V útrobách projektoru sa totižto nachádza hneď dvojica reproduktorov s výkonom 10 W, ktoré poskytujú pomerne slušný zvuk, napríklad pri hraní hier, či pozeraní športových prenosov a premietaní. Ak si ale plánuješ vychutnať poriadny film, určite nezabudni na SPDIF výstup, ktorý môžeš zapojiť priamo do zvukového recieveru v tvojej obývačke!

vivibright f40 3
Zdroj: Geekbuying

Projektor VIVIBRIGHT F40 aktuálne nájdeš v najlepšej ponuke na e-shope Geekbuying.com za naozaj skvelých 161.22  eur s bezplatnou dopravou z európskeho skladu a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH. Pri objednávaní nezabudni uplatniť zľavový kupón „4KA1OWQ4“.

VIVIBRIGHT F40 nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie
Close
Close