SpravodajstvoWindowsZariadenia

Fujitsu Windows 10 tablet prichádza s revolučným spôsobom autentifikácie, ktorý tu ešte nebol

Spoločnosť Fujitsu, ktorá je skôr známa pre slovenský či český trh svojimi fotoaparátmi predstavila nový Windows 10 tablet ARROWS Tab Q507/P-SP, ktorý prichádza s revolučnou biometrickou autentifikáciou, ktorá tu ešte nebola – Slide Passport.

Už asi ako tušíte pri autentifikácii sa bude využiť funkcia Slide, teda potiahnutie prstami po displeji s otočenou dlaňou k displeju, ktorá zohrá kľúčovú úlohu. Fujitsu totiž implementovalo pod displej v rámci rámiku zariadenia špeciálny senzor, ktorý má na starosti skenovanie dlaňových žíl, áno čítate správne – dlaňových žíl.

Zdroj: Fujitsu

Ďalšou cool vlastnosťou tohto zariadenia je odolnosť voči vode (IPX4) a prachu (PX5X).

Výrobca si však za tablet nechá aj poriadne zaplatiť, 85,300 Yenov, teda niečo pod 800 dolárov. Fujitsu ARROWS sa do predaja dostane oficiálne v auguste.

Zdroj: Fujitsu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close