NovinkyZariadenia

Francúzi prinesú tento rok bez rámčekový telefón Alcatel 5, ktorý bude vlajkovou loďou s vysoko konkurenčnou cenovkou

Mobile World Congress 2018 sa pomaly, ale isto blíži. Jedná sa o jednu z najväčších akcií svojho druhu, na ktorej viacero výrobcov smartfónov či inej spotrebnej elektroniky oficiálne predstavuje svoje nové produkty. Výnimkou nebude ani spoločnosť Alcatel, ktorá by mala podľa aktuálne známych informácií predstaviť trojicu smartfónov – Alcatel 5, 3V a 1X. Informovala o tom samotná spoločnosť Alcatel na svojej oficiálne stránke na sociálnej sieti Twitter.

Alcatel 5 bude jedna z najdostupnejších vlajkových lodí na trhu

Podľa dostupných informácií, ktoré kolujú internetom tak vlajkovou loďou na rok 2018 by mal byť smartfón Alcatel 5, ktorá ako môžete vidieť vyššie na fotografii tak sa bude riadiť do kategórie bez rámčekových zariadení. Smartfón by mal disponovať dvojicou selfie fotoaparátov, USB Type – C portom, a technológiou rozpoznávania tváre. Čo sa týka ďalšej výbavy tak o tej sa moc zatiaľ nevie. Mnohých však poteší atraktívna cena, ktorá by sa mala pohybovať niekde na úrovni okolo 300 USD. Alcatel 3V by mal stáť o rovnú stovku menej. Alcatel 1X by mal byť najlacnejším z tejto trojice smartfónov. Mal by stáť okolo 100 USD.

Zdroj: Alcatel (Twitter)

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close