Pracovné ponuky
Spravodajstvo

Unikli fotografie zariadenia „Samsung Galaxy TabPRO S“ s Windowsom 10

Na sociálnej sieti Twitter z účtu Evan Blass z evleaks unikli dnes obrázky tabletu  fotografie tabletu „Samsung Galaxy TabPRO S“ s dokovaciou stanicou a s operačným systémom Windows 10.

V súčasnosti avšak nie sú známe ešte žiadne technické špecifikácie zariadenia, ale je jasno vidieť, že tablet by mal prísť v dvoch farebných prevedeniach, v bielej a v čiernej, a bude poháňaný operačným systémom Windows 10.

Uvidíme či a kedy tablet bude oficiálne predstavený, ale šíria sa fámy, že by tomu mohlo byť aj v týchto dňoch na CES 2016 v Las Vegas, z ktorého údajne pochádzajú aj fotografie samotného zariadenia, no nechajme sa prekvapiť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Evan Blass Samsung Samsung Galaxy TabPRO S Surface Pro Windows 10

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close