ANDROIDHryPC HRY

Fortnite je dostupný už nie len pre beta testerov. Stiahni si jednu z najpopulárnejších hier z PC na svete do svojho smartfónu

Niekoľko týždňov dozadu sme vám priniesli report o dostupnosti BETA verzie hry Fortnite pre Android zariadenia vrátane návodu ako hru môžete nainštalovať na váš smartfón. Hra bola dostupná exkluzívne len pre vybrané zariadenia prostredníctvom BETA testovania.

Najnovšie vývojári tejto hry ju sprístupnili širokej verejnosti, teda nie len na pozvánku prostredníctvom BETA testovania. Aktuálne záujemcovia o túto hru, ktorá medzi hráčmi počítačových hier láme jeden rekord za druhým, musia oskenovať QR kód priamo zo stránky vývojárov.

Zdroj: vlastný (print screen Epic Games)

Následne po oskenovaní kódu budete presmerovaný na stránku vývojárov kde stiahnete inštalačný súbor, ktorý následne je potrebné otvoriť a nainštalovať. Prípadných záujemcov však musíme upozorniť na to, že nie všetky smartfóny sú podporované. V každom prípade ak patríte medzi „vyvolených“ tak vám odporúčame, aby ste hru minimálne vyskúšali.

Zdroj: EpicGames, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Takto by malo vyzerať rozhranie operačného systému ARK OS od Huaweiu
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close