ANDROIDAPLIKÁCIE A HRY

Fortnite je dostupný už nie len pre beta testerov. Stiahni si jednu z najpopulárnejších hier z PC na svete do svojho smartfónu

Niekoľko týždňov dozadu sme vám priniesli report o dostupnosti BETA verzie hry Fortnite pre Android zariadenia vrátane návodu ako hru môžete nainštalovať na váš smartfón. Hra bola dostupná exkluzívne len pre vybrané zariadenia prostredníctvom BETA testovania.

Najnovšie vývojári tejto hry ju sprístupnili širokej verejnosti, teda nie len na pozvánku prostredníctvom BETA testovania. Aktuálne záujemcovia o túto hru, ktorá medzi hráčmi počítačových hier láme jeden rekord za druhým, musia oskenovať QR kód priamo zo stránky vývojárov.

Fortnte epic games pre android smarfony
Zdroj: vlastný (print screen Epic Games)

Následne po oskenovaní kódu budete presmerovaný na stránku vývojárov kde stiahnete inštalačný súbor, ktorý následne je potrebné otvoriť a nainštalovať. Prípadných záujemcov však musíme upozorniť na to, že nie všetky smartfóny sú podporované. V každom prípade ak patríte medzi „vyvolených“ tak vám odporúčame, aby ste hru minimálne vyskúšali.

Zdroj: EpicGames, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Android Fortnite hry Hry na smartfón

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close