APLIKÁCIE A HRY​​Xbox

Fortnite je aktuálne na Xboxe vo veľkej zľave. Ponuka však čoskoro skončí!

Ak patríš medzi fanúšika veľmi populárneho herného titulu Fortnite, tak si určite nenecháš ujsť ďalšiu skvelú zľavu na tento fenomenálny titul. Microsoft dal totiž do veľkej zľavy rovno dve edície tohto titulu. K dispozícii je tak za zvýhodnenú cenu hra Fortnite – Standard Founder’s Pack a Fortnite – Super Deluxe Founder’s Pack.

Hru Fortnite môžeš aktuálne získať pre konzolu Xbox za veľmi lákavú cenu. Obyčajný štartovací balík je aktuálne zlacnený z pôvodných 39,99 € len na 23,99 €. Ak máš záujem o lepší Deluxe balíček, tak na teba čaká až 45 € zľava. Samotná zľavová horúčka končí už o 48 hodín. Máš tak posledné hodiny získať túto dnes veľmi obľúbenú hru za veľmi lákavú cenu, a to priamo na tomto odkaze so svojim zlatým účtom.

Zdroj: Epic Games

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close