Aplikácie

Forecast: šikovná aplikácia pre počasie

Neoddeliteľnou súčasťou každého smartphonu sú aplikácie, ktoré robia z Vášho telefónu skutočné chytré zariadenie. Takouto aplikáciou je aj Forecast, ktorá ponúka skvelo spracované počasie v telefóne.
Aplikácia ponúka celkom štyry záložky, v ktorých nájdete všetky potrebné informácie počnúc aktuálnou predpoveďou, týždennou, dokonca aj hodinovou vo Vami vybraných metropolách. Viacerí z Vás určite ocenia aj možnosť vytvorenia  „živej dlaždice“ podľa Vášho gusta. Aplikáciu nájdete v store za 40 Kč, ako aj v trial verzii zadarmo.

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Komentáre

  1. skusal som to pocasie.je dobre ponuka skoro vsetko co dobre pocasie ma ponuknut no chybaju satelitne snimky. Nestoji tl za tie peniaze vzhladom k tomu, ze za tie peniaze sa da kupit Meteoservis, ktory je v Lite verzii dokonca aj zadarmo a je rozhodne presnejsi v predpovedi teplot a ponuka super kvalitne satelitne snimky

  2. Ano, samozrejme podporuje aj SK (dokonca aj mestske casti) a appka je prioritne v EN, popis v CZ je lebo je to odkaz na Cesky Store (staci dat stiahnut a stiahne sa aj z SK – podla nastaveneho regionu)

  3. mali ste jasnejšie napísať, že appka je v CZ a v češtine. Zvláda aj slovenčinu a Slovensko?

Pridaj komentár

Close
Close