PC HRY

For Honor od Ubisoftu môžeš mať teraz úplne zadarmo. Ponuka je však časovo limitovaná preto dlho neváhaj

Leto pomaly, ale isto klepe na dvere a s ním aj letné prázdniny. Mnohí určite zavítajú niekde na dovolenku a ďalší okrem behania po vonku využijú tento čas aj na odreagovanie sa za počítačom.

Najnovšie spoločnosť Ubisoft v rámci promo akcie si pripravila pre milovníkov hier skutočnú chuťovku v podobe taktickej hry For Honor, ktorú si môžu záujemcovia stiahnuť úplne zadarmo do svojich počítačov. Podmienkou však je, aby ste to stihli do 18. júna 20:00, teda do pondelka a zároveň hru si nainštalovali cez bezplatné konto Uplay.

For Honor je taktická hra ocenená viacerými redakciami

Pretých, ktorí hru nepoznajú tak sa jedná o taktickú hru odohrávajúcu sa v kulisách stredoveku kde medzi sebou bojujú rytieri, Vikingovia a samurajovia. Hra ponúka viacero charakterov, ktoré sa od seba líšia viacerými vlastnosťami, ktoré vám určite odporúčame naštudovať pretože bez toho, aby ste ich poznali ťažko uspejete v súbojoch. Hra ponúka ako kampaň tak aj multiplayer, v ktorom strávite pravdepodobne väčšinu času.

Hru stiahnete z (zdrojového) odkazu nižšie. PS: nezabudnite sa poponáhľať, ponuka je totiž časovo limitovaná.

Zdroj: Ubisoft, úvodný obrázok: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close