SpravodajstvoWindows

Fluent Design nájdeme už aj v Office Mobile aplikáciách

Microsoft včera vypustil ďalšiu aktualizáciu pre Office Mobile aplikácie pre Windows 10 a Windows 10 Mobile. Najnovšie aktualizácie Office Mobile aplikácií sú dostupné, no zatiaľ len pre Insiderov. Prvky Fluent Designu konečne prichádzajú aj do Office Mobile aplikácií. V aplikáciách konečne uvidíte prvky ako akrylové rozmazané pozadie alebo svetelné označovanie pri prechádzaní kurzorom cez prvky aplikácie.

Zdroj: windowscentral.com

Aktualizácia neprichádza s changelogom ako zvyčajne, no iné vizuálne zmeny okrem Fluent Designu sa neobjavili. Tým pádom s aplikáciou prišli aj rôzne menej podstatné opravy chýb alebo vylepšenie výkonu po aktualizácii. Najnovšie verzie Office Mobile aplikácií sú už dnes dostupné pre Insiderov priamo z Windows Store.

Zdroj: windowscentral.com

Aké prvky prinesie očakávaný Fluent Design? V minulom článku sme pre Vás pripravili prehľad všetkých vizuálnych prvkov, ktoré Fluent Design prinesie do operačného systému Windows 10.

Zdroj: windowscentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky