Spravodajstvo

Fitness náramok Xiaomi Mi Smart Band 4C je predstavený

Láka hlavne cenou

Hoci spoločnosť Xiaomi nie tak dávno predstavila náramok Mi Band 5, tak aj napriek tomu predstavuje ďalší fitness náramok. Reč je konkrétne o náramku Mi Smart Band 4C, ktorý bol predstavený v Malajzii.

Portál gsmarena.com, ktorý upozorňuje na predstavenie náramku píše, že náramok ponúka 1,08“ TFT displej s rozlíšením 128 x 220 bodov a svietivosťou 200 nitov. Nechýba mu samozrejme možnosť neustáleho monitorovania srdcovej frekvencie, či kopa ďalších režimov sledovania fyzickej aktivity používateľov.

Náramok ďalej disponuje batériou s kapacite 130mAh, ktorú je možné nabiť približne za 2 hodiny pomocou USB výstupu, ktorý je zbudovaní v rámci teľa náramku.

Mi Smart 4c_nabijanie
Zdroj: Xiaomi

Náramok je ďalej schopný merať celkovo 5 športov, konkrétne beh vonku, všeobecné cvičenie, jazdu na bicykli, bežecký pas a rýchlu chôdzu. Okrem iného môže monitorovať aj spánok, pričom nechýbajú ani rôzne upozornenia, napríklad na dlhšiu nečinnosť.

Mi Smart Band 4C je možné samozrejme prepojiť aj so smartfónom a synchronizovať údaje zo zariadenia, napríklad notifikácie o správach, prichádzajúcich hovoroch a podobne. Náramok je zároveň aj vodeodolný do 5ATM a váži 13 gramov.

Cena tohto náramku je vcelku lákavých 99RM, čo je po prepočte približne 21€. Dostupný na ďalších trhoch by mal byť už čoskoro.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky