TIP REDAKCIEXiaomi

Fitnes náramok Xiaomi Huami AMAZFIT Cor kúpite aktuálne za zvýhodnenú cenu, ktorej ťažko poviete nie | TIP REDAKCIE

Fitnes náramky sa pomaly, ale isto stávajú súčasťou našich životov. A práve preto by sme vám dali radi do pozornosti prémiový fitnes náramok z rady Xiaomi Huami – Amazfit Cor, ktorý bol predstavený začiatkom tohto roka.

Ako to býva tak cena pomaly, ale postupne od opadnutia ošiaľu klesá a inak to nie je ani v tomto prípade. Hoci aktuálna cena náramku si drží svoju hodnotu stále okolo 50€ až 55€ tak aktuálne v akciovej ponuke zahraničného obchodu GearBest.com ich cena padla na menej ako 35€ pričom e-shop ponúka viacero možností dopravy, napríklad Registered Air Mail za 1,76€* či Priority Line za 4,69€. V oboch prípadoch e-shop ponúka doručenie bez doplácania ďalších poplatkov.

Xiaomi Amazfit Cor

Fitnes náramok Huami AMAZFIT Cor ponúka 1,23“ farebný IPS displej, ktorý je pokrytý kricím sklíčkom Gorilla Glass.

Zdroj: YT

Okrem farebného displeja tento fitnes náramok ponúkajú radu dodatočných funkcionalít. Napríklad vodotesnosť tohto náramku je až do hĺbky 40 metrov.

Zdroj: produktová fotografia

Ďalej, výbavu v podobe viacerých senzorov ako sú napríklad: snímač spánku, snímač merania tepu, krokomer, snímač športových aktivít a podobne. Nechýbajú samozrejme ani notifikácie týkajúce sa napríklad SMS správ, telefonátov a podobne. Taktiež hodinky ponúkajú informácie o počasí ako aj funkcie typu budík, stopky a ďalšie.

Zdroj: YT

V útrobách zariadenia nájdeme akumulátor s kapacitou 170 mAh, ktorý sľubuje výdrž 12 dní. Fitnes náramok je možné spárovať s klasickou Mi Fit aplikáciou, v rámci ktorej bude mať prístup ku viacerým chytrým funkciám.

 

Ak ťa tento fitnes náramok zaujal tak ho nájdeš na odkaze nižšie. PS: nezabudni na možnosť dopravy cez EU Priority Line, vďaka ktorej sa vyhneš nie len ďalším poplatok, ale zároveň je aj najrýchlejšou možnosťou doručenia.

Zdroj: vlastný

Xiaomi Amazfit Cor

Zdroj: TS, GB, obrázky: Youtube (TuttoAndroid)

*Pri dobre Registered Air Mail sa môže stať, že fitnes náramok bude zastavený na colnici, vtedy je potrebné vydokladovať podpore GearBestu náklady, následne Vám ich preplatia.

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close