TIP REDAKCIEXiaomi

Fitnes náramok Xiaomi Huami AMAZFIT Cor kúpite aktuálne za zvýhodnenú cenu, ktorej ťažko poviete nie | TIP REDAKCIEFitnes náramky sa pomaly, ale isto stávajú súčasťou našich životov. A práve preto by sme vám dali radi do pozornosti prémiový fitnes náramok z rady Xiaomi Huami – Amazfit Cor, ktorý bol predstavený začiatkom tohto roka.

Ako to býva tak cena pomaly, ale postupne od opadnutia ošiaľu klesá a inak to nie je ani v tomto prípade. Hoci aktuálna cena náramku si drží svoju hodnotu stále okolo 50€ až 55€ tak aktuálne v akciovej ponuke zahraničného obchodu GearBest.com ich cena padla na menej ako 35€ pričom e-shop ponúka viacero možností dopravy, napríklad Registered Air Mail za 1,76€* či Priority Line za 4,69€. V oboch prípadoch e-shop ponúka doručenie bez doplácania ďalších poplatkov.

Xiaomi Amazfit Cor

Fitnes náramok Huami AMAZFIT Cor ponúka 1,23“ farebný IPS displej, ktorý je pokrytý kricím sklíčkom Gorilla Glass.

Zdroj: YT

Okrem farebného displeja tento fitnes náramok ponúkajú radu dodatočných funkcionalít. Napríklad vodotesnosť tohto náramku je až do hĺbky 40 metrov.

Zdroj: produktová fotografia

Ďalej, výbavu v podobe viacerých senzorov ako sú napríklad: snímač spánku, snímač merania tepu, krokomer, snímač športových aktivít a podobne. Nechýbajú samozrejme ani notifikácie týkajúce sa napríklad SMS správ, telefonátov a podobne. Taktiež hodinky ponúkajú informácie o počasí ako aj funkcie typu budík, stopky a ďalšie.

Zdroj: YT

V útrobách zariadenia nájdeme akumulátor s kapacitou 170 mAh, ktorý sľubuje výdrž 12 dní. Fitnes náramok je možné spárovať s klasickou Mi Fit aplikáciou, v rámci ktorej bude mať prístup ku viacerým chytrým funkciám.

Tip pre vás  Konečne! Xiaomi telefónu dostávajú update stabilnej verzie MIUI s podporou Tmavého režimu. Takto si ho zapnete

 

Ak ťa tento fitnes náramok zaujal tak ho nájdeš na odkaze nižšie. PS: nezabudni na možnosť dopravy cez EU Priority Line, vďaka ktorej sa vyhneš nie len ďalším poplatok, ale zároveň je aj najrýchlejšou možnosťou doručenia.

Zdroj: vlastný

Xiaomi Amazfit Cor

Zdroj: TS, GB, obrázky: Youtube (TuttoAndroid)

*Pri dobre Registered Air Mail sa môže stať, že fitnes náramok bude zastavený na colnici, vtedy je potrebné vydokladovať podpore GearBestu náklady, následne Vám ich preplatia.

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close