TIP REDAKCIE

Miluješ filmy a kino? Nepremeškaj akciu na tento projektor, ktorý je dostupný za cenu, z ktorej sa ti zatočí hlava

Ak patríš medzi milovníkov filmov tak by si mal spozornieť. Internetový obchod  Lightinthebox.com ponúka aktuálne vo viac ako 30% projektor, s ktorým sledovanie filmov je jedna radosť. Čerešničkou na torte je možnosť doručenia s poistením proti prípadnému doplácaniu DPH a CLA (za podmienky využitie dopravy Expedited Express + Add duty & tax insurance to your order).

LCD Home Theater Projector

Tento projektor, ktorý aktuálne stojí menej ako 145€ ponúka parametre, ktoré v tejto cenovej kategórii by si len ťažko hľadal. Je schopný premietať obraz vo vzdialenosti od 1 metra až po 6 metrov pričom ponúka nastaviteľnú veľkosť obrazu od 32“ do 200“ pri HD rozlíšení (1280 x 800 bodov).

Zdroj: lightinthebox.com

Projektor podporuje viacero multimediálnych súborov cez VOB, DAT, MPG, MOV, AVI, MP4, 3GP až po JPG, BMP, JPEG, PNG, GIF. Čerešničkou na torte je podpora audio formátov WAV, WMA, MP3, ACC / ACC+.

Zdroj: lightinthebox.com

Projektor ponúka aj podporu „tretej generácie farieb“, pod ktorou si môžete predstaviť širšie spektrum farieb v porovnaní s tými najbežnejšími projektormi. Ďalšou vychytávkou je aj čip na redukciu šumu.

Aktuálne tento projektor stojí menej ako 145€ spolu aj s poštovným. Akcia je však časovo limitovaná a preto ak ťa zaujala tak by si sa mal poponáhľať.

Zdroj: vlastný

LCD Home Theater Projector

Zdroj:  Lightinthebox.com, úvodný obrázok: Pixabay.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close