SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Film-Pikachu ako detektív v Hollywoode!

Pokémon GO sa za posledné týždne stala obrovským hitom. A existujú ďalšie plány aby sa hra stala dostupnou na 200 trhoch po celom svete. Ale celková séria pokémonov je  omnoho väčšia. Mobilná hra je len jej jednou časťou. Pokémonsky motív nosia aj mnohé iné zariadenia. Napríklad videohry ako aj známe zberateľské kartičky z obchodu. Obrovský sortiment tovaru  obohatili aj televízne programy a filmy, ktoré sa dostali až do kín Japonska.

Pikachu ako detektív!

Majitelia Pokémon Go majú povolenie na zvýšenie záujmu ohľadom všetkých vecí, ktoré sa Pokémonov týkajú. Ako Variety tvrdí, Legendary  Entertainment získa práva na výrobu akčného Pokémon filmu a jeho rýchla produkcia  začína už v roku 2017.

Vo filme bude  hlavnou postavou Pikachu v štýle detektíva. Na rozdiel od predchádzajúcich Pokémon filmov, budú sa premietať v kinách po celom svete. Jeho medzinárodnú distribúciu má na starosti spoločnosť Universal  Pictures.

 Zdroj: neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close