Zaujímavosti

Pozrite si prvý oficiálny teaser remaku filmu nášho detstva – Levího kráľa

Leví kráľ, film na ktorý si zaspomína väčšina dnešných tridsiatnikov sa dočká svojho znovuzrodenia. V týchto dňoch bol odvysielaný oficiálny 1 a pol minútový teaser filmu, ktorý si môžete pozrieť nižšie. V teaseri uvidíte úvodné okamihy filmu, v ktorých Rafiki ukazuje mladú Simbu zvieratám v Pride Lands.

Za znovuzrodením filmu stojí známe americké štúdio Walt Desney Pictures. Režisérom je Jon Favreau, ktorý režíroval napríklad známy snímok Iron Man. Jednotlivým postávam v tomto fotorealistickom filme prepožičajú svoj hlas viaceré známe osobnosti, napríklad Donald Glover (Simba), Beyoncé (Nala), Easl Jones (Mufusa) a ďalší. Čerešničkou na torte je, že bol oslovený aj autor hudby, Elthon John, ktorý bude mať na starosti prepracovanie niektorých svojich pôvodných hudobných kompozícií.

Podľa teaseru by sa film mal dostať do kín v lete budúceho roku.

Zdroj: via TheVerge, úvodný obrázok: Youtube (Walt Disney Studios)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close