SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

VIDEO | Prvy flexibilný a holografický telefón bude zajtra predstavený v Kalifornii

The Human Lab Media so sídlom v Kráľovskej univerzity v Ontariu ukázali prvý holografický a ohybný smartfón na svete. Kanaďania sa chystajú toto zariadenie oficiálne vystaviť počas exhibície HoloFlex počas eventu, ktorý sa bude týkať výpočtovej techniky  a o ľudských faktorov v počítačových systémoch (ACMCHI) v kalifornskom San Jose v 9. mája, teda zajtra.

Samotné zariadenie ako na videu nižšie môžete vidieť dokáže zobraziť 3D obraz bez potreby dodatočného vybavenia. Zariadenie tak isto obsahuje aj viacero senzorov, vďaka ktorým dokážete pohybovať s predmetmi do všetkých strán.

Dr. Roel Vertegaal, ktorý stojí za toutou novinkou vidí budúcnosť tohto produktu napríklad v holografických konferenčných telefonátoch. A kde využitie vydíte vy?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close