PC HRY

Fallout: Miami mód prinesie slnko, more, piesok a post apokalypsu. Pozrite si oficiálny trailer, ktorý vábi hráčov

Ak aktívne sledujete dianie sa okolo hry Fallout tak vám nemohli ujsť najnovší trailer týkajúci sa módu Miami.

Najnovšie správy totiž hovoria o tom, že mód Miami by mal priniesť viacero noviniek. Vrátane slnečného počasia ako aj mora. Jednoducho krásneho prostredia vhodného na dovolenku, teda až na post apokalypsu, ktorá vám nabúra dennú „rutinu“. Nižšie si môžete pozrieť trailer na Fallout: Miami, ktorý sa dostal do obehu len niekoľko dní dozadu.

Oficiálny trialer hry Fallout: Miami

Vyzerá to skutočne zaujímavo. Trailer, ktorý ste mohli vidieť vyššie prináša defakto ukážku prostredia, v ktorom budete tráviť desiatky hodín a poukazuje na to, že mesto je rozdelené do viacerých dištriktov ako je napríklad rezidenčná zóna, obchodná zóna, turistické pasáže, nákupné centra a podobne. Inými slovami hra by mala priniesť rozmanité prostredie, ktoré sľubuje hodiny zábavy.

Ak by ste sa chceli ponoriť do atmosféry hry o niečo hlbšie tak nižšie si môžete pozrieť GamePlay, ktorý zachytil Milan Brajkovic venujúci sa hre o niečo podrobnejšie. Ak vás táto téma zaujíma viac tak určite odporúčame navštíviť aj Milanov blog falloutmiami.blogspot.com kde sa hre venuje podrobne a na pravidelnej báze prináša najnovšie informácie.

Zdroj: PCGamer, vlastný, úvodný obrázok: Youtube (Fallout Miami)

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close