fbpx
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Facebook začína s testovaním nového dizajnu pre PC. Tešiť sa môžme aj na Tmavý režim

Facebook po niekoľkých mesiacoch začína s testovaním nového dizajnu na desktopoch

Sociálna sieť Facebook už čoskoro prejde veľkými dizajnovými zmenami, ktoré zmenia desktopovú verziu najpopulárnejšej sociálnej siete na svete na nepoznanie. Facebook totižto plánuje časom zmeniť desktopové prostredie tak, aby bolo v jednom dizajnovom štýle s mobilnými aplikáciami, ktoré prešli veľkými zmenami už pred niekoľkými týždňami / mesiacmi.

Tmavý režim pre desktopy je na ceste

Súčasťou veľkej dizajnovej zmeny bude aj očakávaný Tmavý režim, ktorý sa však momentálne nevyskytuje ani v mobilných aplikáciách Facebooku. Testovanie Tmavého režimu na desktopoch však môže indikovať, že  už čoskoro zavíta aj na mobilné platformy.

Nový dizajn dostupný iba pre testerov

Ako informuje portál AndroidPolice.com, nový dizajn desktopového prostredia Facebooku, ako aj Tmavý režim pre desktopovú verziu, je momentálne dostupný iba pre vybraných testerov, ktorí boli do testovacieho procesu zapojení. Dostupnosť aktualizácie pre bežných používateľov je zatiaľ v nedohľadne, no dúfame, že sa jej dočkáme už čoskoro.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close