NovinkyZaujímavosti

Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia

Už dávnejšie sa hovorilo no novej funkcii hodnotenia komentárov na sociálnej sieti Facebook a tak sa teraz vo vybraných krajinách aj deje. Konkrétne dostupnosť tejto funkcionality hlásia medzi prvými používatelia z Nového Zélandu a Austrálie.

Facebook pridáva možnosť označovania komentárov. Ľahko tak roztriedite užitočné informácie od tých menej užitočných

Reč je konkrétne a pridaní možnosti UpDown, ktoré pri komentároch sú znázornené dvomi šípkami. Ako môžete vidieť na obrázku nižšie tak aj napriek tomuto novému spôsobu ohodnotenia komentárov používateľ Facebook ponechal aj naďalej tlačidlo Like.

V každom prípade táto funkcia prináša do online priestoru sociálnej siete možnosť ohodnotenia názoru používateľa ďalšími ľuďmi. Na druhej strane, táto funkcia bude mať aj sekundárnu úlohu. Vďaka tomuto hlasovaciemu systému bude môcť používateľ rýchlo rozpoznať užitočný príspevok od neužitočného.  Mimochodom, obdobnú funkcionalitu určite dobre poznajú používatelia fóra Reddit, kde je už nejaký ten piatok dostupná.

Zdroj: thenextweb.com, úvodný obrázok: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close