Spravodajstvo

Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia

Už dávnejšie sa hovorilo no novej funkcii hodnotenia komentárov na sociálnej sieti Facebook a tak sa teraz vo vybraných krajinách aj deje. Konkrétne dostupnosť tejto funkcionality hlásia medzi prvými používatelia z Nového Zélandu a Austrálie.

Facebook pridáva možnosť označovania komentárov. Ľahko tak roztriedite užitočné informácie od tých menej užitočných

Reč je konkrétne a pridaní možnosti UpDown, ktoré pri komentároch sú znázornené dvomi šípkami. Ako môžete vidieť na obrázku nižšie tak aj napriek tomuto novému spôsobu ohodnotenia komentárov používateľ Facebook ponechal aj naďalej tlačidlo Like.

V každom prípade táto funkcia prináša do online priestoru sociálnej siete možnosť ohodnotenia názoru používateľa ďalšími ľuďmi. Na druhej strane, táto funkcia bude mať aj sekundárnu úlohu. Vďaka tomuto hlasovaciemu systému bude môcť používateľ rýchlo rozpoznať užitočný príspevok od neužitočného.  Mimochodom, obdobnú funkcionalitu určite dobre poznajú používatelia fóra Reddit, kde je už nejaký ten piatok dostupná.

Zdroj: thenextweb.com, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close