APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Facebook začal na Slovensku s uvoľňovaním aktualizácie, ktorá mení kompletne vzhľad aplikácie

Začiatkom mája sme vám priniesli report, v ktorom sme  upozorňovali na to, že spoločnosť Facebook chystá veľký redizajn svojich aplikácií. Krátko na to internet zaplavili viaceré videá, ktoré dizajn približovali bližšie. Mnohé z nich sa týkali však desktopovej verzie a mobilná zostala akosi na pozadí záujmu. Zverejnené videá však minimálne ukázali smer, akým sa bude uberať nový vzhľad Facebooku aj v mobilnej verzii.

Nový dizajn aplikácie Facebook

K dnešnému ránu viacero používateľov začalo aktívne hlásiť výrazné dizajnové zmeny aplikácie Facebook, ktoré vychádzajú z línií prezentovaných začiatkom mája. Dizajnéri a vývojári v podstate prekopali celý vzhľad aplikácie, od nástenky, cez kartu vyhľadávania, videí až po samotný profil. Ak ste aplikáciu ešte nestihli aktualizovať, tak nižšie si môžete pozrieť čo Vás čaká.

Aktuálne verzia aplikácie je 224.0.0.33.114. V prípade ak sa Vám neaktualizovala automaticky, tak môžete tak spraviť prostredníctvom odkazu nižšie.

Facebook
Facebook
Developer: Facebook
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close