NovinkyZaujímavosti

Facebook vypol Prieskumníka! Všetky príspevky tak môžeme opäť vidieť na jednej nástenke

V priebehu minulého týždňa sme vám priniesli report, v ktorom sme vás informovali o tom, že Facebook plánuje vypnúť Prieskumníka. Tak sa teraz aj deje. Od neskorých pondelňajších hodín Prieskumník zmizol z Facebooku. Po novom teda v ponuke menu nájdete len kolónku „Novinky“.

Facebook Prieskumník je preč

Zdroj: vlastný

Facebook sa k tomuto kroku uchýlil po 6-mesačnom testovaní rozdelenia nástenky na dve. V jednej sa nachádzali príspevky priateľov spolu s platenou reklamu a na druhej nástenke ste mohli vidieť príspevky zo stránok. Dôvodom vypnutia Prieskumníka boli negatívne reakcie samotných používateľov.

Ľudia nechcú oddelené nástenky. V prieskumoch nám povedali, že sú menej spokojný s postami, ktoré vidia a dve nástenky im nijak nepomohli, aby boli vo väčšom spojení s priateľmi a rodinou.“

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close