Spravodajstvo

Facebook testuje novú funkciu, ktorá vám povie čo máte spoločne s diskutujúcimi

Facebook potvrdil pre internetový magazín CNET, že testuje novú funkciu “things in common”, ktorá vám prezradí čo máte spoločné s ostatnými používateľmi na Facebooku. Funkcia je aktuálne dostupná pre malú skupinu používateľov v rámci USA.

Ako môžete vidieť nižšie na obrázku, tak funkcia funguje na princípe, že vám zvýrazní verejne dostupné informácie o konkrétnych používateľoch, ktoré máte spoločné. Napríklad či pochádzate z jedného mesta alebo či ste navštevovali rovnakú školu a podobne.

Zdroj: CNET.com

Facebook pre CNET povedal:

„Zdieľanie spoločných vecí pomáha ľudom byť viac prepojení,… Testujeme pridanie štítku so spoločnými vecami, ktorý sa zobrazí nad komentármi ľudí, s ktorými nie ste priatelia, ale môžete mať dačo spoločné.“

Zdroj: CNET.com, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close