SpravodajstvoZaujímavosti

Facebook zoficiálňuje funkciu randenia. Začal s jej testovaním vo vybraných regiónoch

Facebook je fenoménom dnešnej doby. Nie je v podstate človeka, ktorý by neotvoril počas dňa túto „sieť“ a nepozrel si čo sa deje vo svete.

Konkurencia však nikdy nespí, a práve preto každým dňom pribúdajú nové a nové funkcie. Napríklad nie tak dávno pribudla funkcia bazáru. Vo vybraných regiónoch dokonca prostrendíctvom Facebooku si môžete nájsť zamestnanie a podobne. Najnovšie v rámci Facebooku má premiéru nová služby – „Dating“, teda randenie.

Facebook začal s ostrým testovaním

Facebook v týchto dňoch sprístupnil funkciu randenia, ktorá je však aktuálne dostupná len v rámci Kolumbie. Funkcia umožňuje vytvoriť vlastný „randiaci“ profil, ktorý obsahuje fotografie vrátane základných informácií o samých sebe.

Zdroj: wired.com

Funkcia automaticky následne používateľov spáruje na základe algoritmu a umožní im spojiť sa medzi sebou.

To a kedy funkcia bude globálne dostupná pre všetkých používateľov Facebooku je dnes otázne. Teoreticky funkcia mimo testovanej krajiny nemusí nikdy zavítať a môže sa zopakovať scenár z testovania „Raketky“, s ktorou sme sa mohli stretnúť v našich končinách.

Zdroj: wired.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  iOS 13 poskytne funkciu, ktorú mú bude závidieť mnoho používateľov Androidu
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close