Spravodajstvo

Facebook prejde veľkými dizajnovými zmenami. Takto by mal vyzerať!

Facebook, sociálna sieť, ktorú navštevuje väčšina z nás na dennej báze prejde čoskoro viacerými zmenami. Podľa najnovších správ sa môžeme tešiť na kompletný redizajn webu.

Facebook dostane nový vzhľad

Anthony De Rosa, produktový manažér spoločnosti The Daily Show zdieľal na svojom účte status, v ktorom upozorňuje na to, že Facebook čoskoro prejde digajnovými zmenami. Náhľad webu si môžete pozrieť nižšie.

Okrem statusu vyššie sa na viacerých stránkach objavilo aj niekoľko videí, ktoré rozoberajú dizajn webstránky hlbšie. Dobrým príkladom je video, ktoré bolo zverejnené na Youtube účte používateľa „Pradeep Voswaw“.

Ako môžete vo videu vyššie vidieť tak zmeny budú skutočne dramatické. Facebook sa prezlečie do nového „šatu“, ktorý spadá do konceptu 21. storočia – zaoblené tvary, modernejšie farby a mierne pozmenená kompozícia stránky.

Facebook týmito zmenami pravdepodobne chce zabrániť postupnému úbytku používateľov, ktorí pomaly, ale isto prechádzajú na iné alternatívne sociálne siete.

Ako sa vám pozdáva nový vzhľad Facebooku? Zmeny oficiálne potvrdila aj samotná spoločnosť Facebook prostredníctvom svojho blogu. V rámci blogu píše, že dizajn aplikácia prejde zmenami už čoskoro na rozdiel od webovej stránky. Tam si budeme musieť počkať ešte niekoľko mesiacov.

Zdroj: via Twitter, Youtube, Facebook, úvodný obrázok: Pixabay.com, úprava: vlastná

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close