Spravodajstvo

Facebook po zavedení „podareného“ Prieskumníka prináša ďalšiu novinku. Zobrazí vám len vybrané upozornenia

Facebook si pre Slovákov ako aj ďalšie vybrané krajiny pripravil pred niekoľkými dňami skutočne zaujímavú novinku – nového Prieskumníka na feed zo stránok, pričom na tom pôvodnom môžete nájsť statusy priateľov, ich aktivitu a samozrejme reklamu.

Čakajú nás ešte ďalšie zmeny a to v podobe „triedenia“ upozornení, ktoré sa Facebook rozhodol roztriediť na „Nové“ a „Staré“ pričom o tom čo sa zobrazí v sekcii „Nové“ rozhodne Facebook.

Zdroj: vlastný

Čo týmto krokom sleduje Facebook?

Ťažko povedať, niekto by povedal, že Facebook chce roztriediť „preplnené“ nástenky, notifikácie a ďalšie informácie do viacerých skupín a druhí by zase povedali, že jednoducho chce zarobiť viac na reklame. Môžeme len predvídať čo Facebook spraví, ale na základe posledných udalostí je dosť možné, že si pripravuje „živnú pôdu“ na ďalší priestor, kde bude zobrazovať vybrané spoplatnené  notifikácie.

Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close