APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Facebook Messenger prichádza s novým tmavým motívom v štýle Star Wars. Vyskúšať ho môžte už dnes

Populárny Facebook Messenger dostáva opäť tematický motív, ktorý okamžite oživí konverzáciu s vašimi priateľmi

Len pár dní pred oficiálnou premiérou očakávaného sci-fi trháku Star Wars: Vzostup Skywalkera prináša spoločnosť Facebook tematický motív do populárnej chatovacej aplikácie Messenger, práve v štýle spomínaného filmu.

Netradičný tmavý režim

facebook messenger star wars motiv 2_opt
Zdroj: Facebook

Nový motív sa nesie v tmavom štýle, no oproti klasickému tmavému režimu nie je jeho podstatou menšie využitie batérie, či odľahčenie vášho zraku. Ide iba o zábavnú tému, ktorá so sebou prináša nie len zmenu celkového používateľského prostredia, ale aj množstvo špeciálnych nálepiek, emotikonov, či filtrov v rozšírenej realite, ktoré takmer určite oživia každý videohovor.

facebook messenger star wars motiv_opt
Zdroj: Facebook

Nový motív je údajne limitovaný, no zatiaľ nie je známe, kedy ho plánuje spoločnosť Facebook odstrániť z aplikácie a či sa tak vôbec stane. Ak ste ale fanúšikom spomínanej kultovej sci-fi série, určite vám odporúčame stiahnuť si ho čo najskôr, keďže niektoré efekty, najmä v kamere, si naozaj zamilujete.

Ako si novú tému nastaviť?

Ak chcete nový motív v štýle Star Wars vyskúšať už dnes, stačí otvoriť aplikáciu Messenger, následne vybrať konverzáciu a stlačiť tlačidlo v pravom hornom rohu – informácie o konverzácii. Následne stačí kliknúť na motív a zvoliť tému Star Wars: Vzostup Skywalkera. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close