SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Nový Facebook Messenger je za dverami

Facebook len nedávno vypustil do obehu čisto novú aplikáciu pre Instagram, Facebook a Messenger pre Windows 10, a čoskoro by sa nového správcu správ mohli dočkať aj zariadenia s operačným systémom Windows 10 Mobile. Internetový portál MSpoweruser prišiel so sadou nových screenshotov, ktoré tomu nasvedčujú.

Facebook Messenger pre Windows 10 Mobile

Pre tých, ktorí majú skúsenosti aj s konkurenčnými platformami, hlavne teda s iOS od spoločnosti Apple určite nemohla uniknúť podobnosť aplikácie, ktorá je takmer vernou kópiou od „jablčkárov“. Aplikácia by mala po by mala priniesť posielanie GIF súborov, stickers, hlasové správy a mnoho ďalšieho. Hneď ako bude nový Messenger pre Facbook dostupný k stiahnutiu tak vás budeme o tom informovať.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close