APLIKÁCIE A HRY

Facebook začína postupne vypúšťať funkciu „Vrátenie odoslania správy späť“

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli podrobnejšie informácie týkajúce sa novej funkcie „Vrátenia odoslania správy späť“ v aplikácii Facebook Messenger.

Funkcia by mala fungovať na princípe, že správu bude možné odstrániť do 10 minút odoslania a to tak, že ju odstránite z chatu aj adresátovi. V rámci správy, ktorú sme vám priniesli sme písali, že funkcia by mala byť dostupná už čoskoro. Tak sa teraz aj deje.

V rámci vybraných regiónoch sa objavila aktualizácia aplikácie Facebook Messegner, ktorá obsahuje spomínanú funkcionalitu. Portál TechChrunch píše, že funkcia je aktuálne dostupná v rámci Bolívie, Kolumbie, Litvy a Poľska. Funkcia nesie však označenie „Remove for Everyone“, teda Vymaž pre každého a vyvolať je ju možné prostredníctvom dlhšieho podržania správy.

vratenie odoslania spravy_1-min
Zdroj: TechChruch.com

Funkcia s veľkou pravdepodobnosťou čoskoro zavíta aj do ďalších regiónov.

Zdroj: TheVerge.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close