Aplikácie

Facebook začína postupne vypúšťať funkciu „Vrátenie odoslania správy späť“

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli podrobnejšie informácie týkajúce sa novej funkcie „Vrátenia odoslania správy späť“ v aplikácii Facebook Messenger.

Funkcia by mala fungovať na princípe, že správu bude možné odstrániť do 10 minút odoslania a to tak, že ju odstránite z chatu aj adresátovi. V rámci správy, ktorú sme vám priniesli sme písali, že funkcia by mala byť dostupná už čoskoro. Tak sa teraz aj deje.

V rámci vybraných regiónoch sa objavila aktualizácia aplikácie Facebook Messegner, ktorá obsahuje spomínanú funkcionalitu. Portál TechChrunch píše, že funkcia je aktuálne dostupná v rámci Bolívie, Kolumbie, Litvy a Poľska. Funkcia nesie však označenie „Remove for Everyone“, teda Vymaž pre každého a vyvolať je ju možné prostredníctvom dlhšieho podržania správy.

Zdroj: TechChruch.com

Funkcia s veľkou pravdepodobnosťou čoskoro zavíta aj do ďalších regiónov.

Zdroj: TheVerge.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close