Windows 10 Mobile

Facebook aplikácia pre Windows Phone 8.1 a Windows 8.1 prestala fungovať

Začiatkom tohto mesiaca prestala fungovať aplikácia Twitter na zariadeniach so staršou verziou operačného systému Windows Phone 8.1. Vyzerá to tak, že rovnaký osud postihol aj aplikácie spoločnosti Facebook.

Používatelia Windows Phone 8.1 zariadení vrátane Windowsu 8.1 (PC), ktorí sa pokúšali v týchto dňoch prihlásiť do rozhrania aplikácia Facebook, resp. do Messengeru zostali nemilo prekvapení, nepodarilo sa im to. Dôvod je totiž taký, že spoločnosť Facebook vypla podporu aplikácií pre spomínané verzie operačného systému.

Facebook tak oficiálne ukončil podporu vývoja aplikácií pre staršie verzie Windowsov vrátane toho mobilného. Jedinou cestou ako využívať Facebook aplikácie naďalej je inovovať staršie verziu Windowsu 8.1 na Windows 10 (Mobile) alebo presedlať na konkurenčnú platformu Android, resp. iOS.

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close