APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Tmavý režim v aplikácii Facebook je dostupný pre širšie spektrum používateľov. Takto si ho môžete zapnúť!

Tmavý režim v aplikácii Facebook bol sprístupnený pre ďalších používateľov

O podpore tmavého režimu pre mobilnú aplikáciu Facebooku už počúvame bezmála viac ako 2 roky, pričom prvé náhľady sme mohli vidieť v auguste minulého roka. Neskôr Facebook uvoľnil nový dizajn aplikácie vrátane webové rozhrania, v ktorom sprístupnil dlho žiadaný tmavý režim. Následne podpora tmavého režimu bola uvoľnená aj pre Lite verziu aplikácie. Hlavná aplikácia však vyšla na prázdno.

Začiatkom novembra sme písali, že Facebook začal s aktívnym testovaním tmavého režimu v hlavnej aplikácii. V tom čase sociálna sieť sprístupnila nový režim pre vybranú hŕstku používateľov, pričom medzi nimi nechýbali ani používatelia z nášho regiónu.

V priebehu posledných dní, sociálna sieť musela sprístupniť tmavý režim pre širšie spektrum používateľov. Dôvodom je, že mnohí z vás nám poslali upozornenie s náhľadmi podpory tohto režimu. Okrem iného sme tento žiadaný režim zaevidovali v týchto dňoch aj my.

Pozrite sa, či máte tmavý režim dostupný už aj vy

Aktivovanie samotného režimu, ak ho máte dostupný, je vcelku jednoduché. Urobiť tak môžete prostredníctvom nastavení aplikácie. Stačí kliknúť na hamburger menu v pravom hornom rohu obrazovky. Následne je potrebné zrolovať sa do sekcie Nastavenia a súkromie, kde nájdete možnosť Tmavý režim.  Následne stačí už len aktivovať možnosť tmavého režimu.

Máte tmavý režim už dostupný aj vy v rozhraní aplikácie Facebook? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close