NovinkyWindows 10Windows 10 Mobile

Facebook a Messenger zmenil minimálne hardvérové požiadavky, ako reakciu na neustále sťažnosti

Určite mnohí z vás sa stretávajú s problémami spojených so zamŕzaním a pádmi aplikácie Facebook a Facebook Messenger, s ktorými sa „boria“ najmä majitelia low – end a middle – end triedy, a reakciou Facebooku na to je „inovatívne“ riešenie, zmenil minimálne hardvérové požiadavky namiesto toho aby optimalizoval aplikácie aj pre tieto zariadenia.

Po novom Facebook podľa oficiálnych požiadaviek totiž začal vyžadovať minimálnu RAM pamäť o veľkosti 2GB a viac, čo pre majiteľov zariadení iných ako je Lumia 930, 950, 950XL a HP Elite X3 je  podstatný problém, totiž ostatné zariadenia majú menšiu operačnú pamäť. Facebook zároveň povolil sťahovanie ich aplikácie aj týmto majiteľom zariadení, avšak bez možnosti jej hodnotenia.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Komentáre

  1. Mám Lumiu 950 a taktiež mi to vyhadzuje informaciu ze mam malu ramku :). Som z tychto aplikacii sklamany. Namiesto toho aby vyladili tieto app-ky robia nezmyselne kroky.

  2. No neviem, mám Lumiu 950 a v obchode mi pri Facebooku píše.
    Táto aplikácia potrebujete hardvér, ktorý vaše zariadenie nemá, čo bráni výkonu aplikácie. Preto si myslím že je to len nejaká chyba obchodu.

Pridaj komentár

Close
Close