Pracovné ponuky
Spravodajstvo

Facebook a Instagram ponúkne nový režim Nerušiť. Ten prinesie jednu veľmi zaujímavú funkciu

Spoločnosť Facebook neustále pracuje na nových funkciách a vylepšeniach. Jedným z nových prírastkov bude aj zaujímavý režim, ktorý používateľovi umožní nastaviť „nerušenie“, vďaka ktorému sa počas aktivácie tohto režimu, používateľovi nezobrazí žiadna „otravná“ notifikácie či upozornenie.

Najnovšia správa hovorí, že Facebook funkciu Nerušiť testuje na sociálnej sieti Instagram a Facebook. Server TechCrunch oznámil, že nová funkcia je ešte len v rannom testovaní. Funkcia Nerušiť umožní používateľovi vypnúť upozornenia z aplikácie Facebook alebo Instagram na 30 minút, jednu hodinu, dve hodiny, 8 hodín, 1 deň alebo až do doby, kým ich používateľ opäť nepovolí.

Režim nerušiť je stále v oblakoch

Facebook ponúkne aj ďalšiu funkciu, ktorou bude možnosť úplného vypnutia zvukov alebo vybrácií. Sociálny gigant aktuálne tieto nové funkcie len testuje na uzavretom kruhu užívateľov a v tejto chvíli nie je jasné, kedy by sa mohli vôbec dostať vonku, respektíve, či sa vôbec vonku pre všetkých používateľov dostanú. Pevne však veríme, že testovanie dopadne dobre a režim Nerušiť sa osvedčí, pretože táto funkcia vyzerá naozaj zaujímavo.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok Pexels.som

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close