fbpx
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

FaceApp: aplikácia, ktorá pobláznila sociálne siete. Takto budete vyzerať keď zostarnete o desiatky rokov!

FaceApp aplikácia pobláznila sociálne siete. Doteraz si ju stiahlo viac ako 1,4 milióna používateľov. Pozrite sa ako budete vyzerať keď zostarnete.

Posledné dni sociálne siete doslova pobláznila aplikácia FaceApp, ktorú si doteraz stiahol takmer 1,4 milióna používateľov, výnimkou nie sú ani Slováci.

FaceApp: ako budete vyzerať v starobe?

Posledný update z  pred pár dní priniesol niekoľko vylepšení, vrátane nového algoritmu založeného na umelej inteligencii, ktorý Vám pridá na veku desiatky rokov.  Hoci aplikácia túto funkciu mala aj v  minulosti, tak filtre v súčasnosti nabrali realistické kontúry. Z používateľského hľadiska je aplikácia veľmi jednoduchá. Vytvoríte si selfie fotografiu, a následne ju v aplikácii otvoríte. Po krátkom spracovaní fotografie, Vás aplikácia vyzve, či sa chcete omladiť, pridať si niekoľko rokov a podobne. Na Vás ostáva už len vybrať Vami požadovaný filter.

FaceApp
FaceApp
Developer: FaceApp Inc
Price: Free+

Dostupná je mimochodom zadarmo. Nižšie si môžete pozrieť niekoľko fotografií ľudí, ktorí svoje „staré ja“ zdieľali aj na sociálnych sieťach.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close