SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Exkluzívne: poznáme presnejší termín dostupnosti Alcatelu Idol 4S v SR a v ČR

Zisťovali sme za vás dostupnosť vlajkovej lode spoločnosti Alcatel – Idol 4S s Windows 10 Mobile verziou v našich končinách. Kontaktovali sme priamo samotnú spoločnosť Alcatel prostredníctvom sociálnej  siete Facebook, kde sa nám dostala odpoveď, ktorá hovorí o tom, že spoločnosť momentálne rieši  možnosť predaja spomínaného zariadenia v našom regióne s predpokladaným termínom v priebehu druhého kvartálu tohto roku (ak sa bude predávať).

Zdroj: vlastný

Hneď ako sa dozvieme ďalšie informácie tak vás budeme informovať. Mali by ste záujem o kúpu daného zariadenia (jeho Android verzia sa v renomovaných e-shopoch na Slovensku predáva od 385 €).

TIP  Vedci veria, že v ľade starom viac ako 1,5 milióna rokov nájdu odpoveď na problémy, ktoré nás v súčasnosti trápia v spojitosti s klímou
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close