SpravodajstvoWindows 10 MobileZariadenia

EXKLUZÍVNE: Poznáme bližší termín dostupnosti Alcatelu Idol 4S v strednej Európe

Ešte vo februári tohto roka sme vám priniesli ako prvý exkluzívne informácie o tom, že francúzska spoločnosť Alcatel s veľkou pravdepodobnosťou prinesie svoju vlajkovú loď Idol 4S s operačným systémom Windows na európsky trh (neskôr boli tieto informácie aj potvrdené na MWC 2017), a dnes sa nám podarilo tieto informácie upresniť už na konkrétnejší termín.

Kontaktovali sme totiž podporu spoločnosti pre slovenský a český trh, ktorá nám na našu otázku „Dobrý deň, rád by som sa v mene portálu Windowscentrum.sk informoval ohľadne dostupnosti zariadenie Alcatel Idol 4S na dostupnosť na Slovensku a v Česku, resp. v iných krajinách EÚ, kedy plánujete priniesť zariadenie aj k nám. Ďakujem za info.“ Odpovedala slovami: „Dobrý den, předběžně to vypadá na konec júna nebo začátek júla. Děkujeme za váš zájem“

Nižšie vám prikladáme aj printscreen z komunikácie.

Zdroj: vlastný

Podľa všetkého by sme teda mohli dočkať vlajkovej lode Alcatelu už čoskoro, niekedy na prelome júna a júla, teda o 3 až 4 mesiace.

Aká cenovka by vás presvedčila o kúpe tohto zariadenia?

Zdroj: vlastný

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close