SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Exkluzívne elektrická kolobežka Xiaomi a notebook Mi Air za skvelú cenu a s dovozom bez DPH a CLA

Jedna z najvýznamnejších technologických spoločností na svete, spoločnosť Xiaomi sa neangažuje len v oblasti mobilných smartfónov, ale venuje sa oveľa širšej škále produktov. Dnes, v rámci Tipu redakcie sme si pre vás pripravili od nich dva zaujímavé produkty, ktoré sú dostupné za skvelú cenu.

Xiaomi kolobežka

Jedným z stále viac a viac populárnych dopravných prostriedkov je aj elektrická kolobežka, tak prečo si neuľahčiť prepravu po meste práve prostredníctvom krásavca nižšie.

Okrem unikátneho dizajnu, ktorý nadchne nejedného nadšenca moderných technológií ponúka aj atraktívne parametre. Začneme váhou, ktorá je len 12,5 kg. V rámci nej výrobca implementoval motor s maximálnym výkonom 500 W, ktorý dokáže poskytnúť dostatok energie na dosiahnutie rýchlosti až 25 km/h. Pri takejto rýchlosti sú potrebné aj kvalitné brzdy, ktoré v tomto prípade tvoria diskové brzdy s technológiou E-ABS, ktorá stará o bleskové zastavenie s brzdnou dráhou len 4 metroch. V útrobách zariadenia sa schováva akumulátor o veľkosti 18 650 mAh, s ktorým prejdete až 20 km dlhú trať.

Zdroj: Xiaomi

Okrem výkonných „čriev“ elektrická kolobežka obsahuje viacero vychytávok ako je napríklad inteligetná technológia BMS (battery management system), ktoré kontroluje stav batérie prostredníctvom aplikácie MiHome alebo Xiaomi App. Aplikácie pritom ponúkajú aj viacero funkcií, napríklad meranie vzdialenosti, ktorú ste prešli, informácie o aktuálnej rýchlosti a ďalšie. Mimochodom, čerešničkou na torte je možnosť dopravy cez „Priority Mail for Electric Scooter Only“ kde sa vyhneš plateniu DPH či CLA.

Xiaomi kolobežku aj s poštovným bez DPH či CLA nájdeš tu pod 289€

Xiaomi Air Laptop

Druhým našim tipom je tento parádny notebook z dielne Xiaomi – Xiaomi Mi Air 12, ktorý je momentálne dostupný za cenu, ktorá sa neodmieta, menej ako 439€ spolu aj s poštovným s dostupnosťou bez DPH či CLA.

Srdcom je dvojjadrový Intel Core m3-6Y30 pracujúci na frekvencii až do 2.2GHz. Po boku s pamäťami RAM s veľkosťou 4 GB a 128GB SSD dokáže zaujať úlohu dôležitého pomocníka. Nechýba ani integrovaná grafická karta. Poteší aj rozlíšenie displeja, ktoré je FULL HD, teda 1920 x 1080 bodov. Nechýba ani predinštalovaný operačný systém Windows 10, USB Porty Type – C, batéria s kapacitou 5000 mAh a technológiou rýchleho nabíjania.

zdroj: Xiaomi

Nezabudli sme ani na dovoz. Pri dokončovaní vašej objednávky zvoľte typ dopravy EU Express. Cena za takýto druh dopravy je niečo okolo 5€. Avšak na druhej strane to znamená, že sa nemusíte obávať dodatočného platenia CLA a DPH. Pokiaľ Vám zásielka nepríde, gearbest.com garantuje aj vrátenie peňazí. A to sa vyplatí! To znamená, že celková suma, ktorú zaplatíte je niečo málo pod 439€. Čo je skutočne atraktívna cena. Balík Vám následne bude doručený doručený do 10-25 dní.

Xiaomi Air Laptop nájdeš tu. PS: nezabudni na dopravu EU Express

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close