Zariadenia

Existencia smartfónu OnePlus 6T je oficiálne potvrdená! Môžeme očakávať na trhu nového kráľa výkonnosti a rýchlosti?

Konečne! V týchto dňoch sa potvrdila existencia smartfóne OnePlus 6T, ktorý určite bude mať to čo povedať medzi tými najvýkonnejšími zariadeniami na trhu. Zariadenie bolo oficiálne certifikované Euroázijskou hospodárskou komisiou (EHS) v Rusku. Inými slovami certifikácia potvrdzuje existenciu jedného z najočakávanejších smartfónov tejto zimy.

Žiaľ viac oficiálnych informácií o smartfóne nevieme

Bohužiaľ žiadne konkrétne špecifikácie EHS nezverejnila. Z ruskej agentúry len vieme, že zariadenie nesie kódové označenie modelu A6013. Inými slovami čo sa týka špecifikácií tak sa musíme aj naďalej spoliehať len na špekulácie.

Podľa posledných správ OnePlus 6T smartfón by mal prísť v rovnakom šate ako smartfón Oppo R17 Pro, ktorý v rámci prednej strany má umiestnený výrez len so šošovkou kamery. Na druhej strane sa neočakáva, že zariadenie bude mať umiestnenú čítačku prstov v displeji.

Zároveň sa špekuluje aj o tom, že predná strana zariadenia bude pokrytá krycím sklíčkom Gorilla Glass 6. Nemala by údajne chýbať ani pokroková technológia 3D ToF Sensing (technológia umožňujú rýchle prepínanie medzi clonami fotoaparátu) a ultra rýchle nabíjanie.

Zdroj: Gizmochina.com, Gizmochina.com (2)

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Sony oficiálne ohlasuje, že mobilná divízia sa sťahuje z viacerých trhov
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close