SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Evleaks: “poháňaný laptop Intel procesorom”, jedná sa o Surface Phone?

Surface Phone, alebo telefón od ktorého majú nie len samotní používatelia veľké očakávanie, ale aj samotný Microsoft. Takto by sa dalo opísať nikde nepredstavené, ale viackrát nepriamo potvrdené zariadenie od redmontského giganta.

Evan Blass, známy leaker, ktorý na „pravidelnom páse“ prichádza ešte s nepotvrdenými informáciami, ktoré sa neskôr s veľkou presnosťou aj potvrdia, prišiel na sociálnej sieti Twitter so sériou fotografií, ktoré by mali predstavovať Windows 10 Mobile zariadenie poháňané laptop procesorom  od spoločnosti Intel.

Hoci o zariadení nevieme toho momentálne veľa, ale jedno treba uznať, ten dizajn je dokonalý. Vedeli by ste si predstaviť takto aj Surface Phone?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close