SpravodajstvoZariadenia

Energizer predstavil smartfón Power Max P18K Pop, ktorý vydrží 50 dní v stand-by režime. Ale aj napriek tomu by ste ho asi nechceli

Batéria je jednou z najdôležitejších súčastí smartfónov, ktorú viacero výrobcov zanedbáva. Dnes nie je vôbec ničím výnimočným ak váš telefón nabíjate 1-krát denne, prípadne 2-krát.

Mobilný operátor Avenir Telecom a spoločnosť Energizer na tento problém reagujú novým smartfónov, resp. powerbankou, ktorá má v sebe zakomponovaný smartfón – Power Max P18K Pop.

Najväčšia batéria akú sme kedy mohli vidieť v smartfóne

MWC 2019 je jeden z eventov, ktorý patrí medzi technologické sviatky. Dôkazom toho je aj tento smartfón od spoločnosti Energizer. Ich smartfón Power Max P18K Pop totiž disponuje batériou s kapacitou 18 000mAh. Pre porovnanie, iPhone X má batériu „len“ 2716mAh. Na druhej strane asi ako tušíte tak sa to muselo odzrkadliť na jeho veľkosti. Telefón totiž do SLIM džínsov by ste asi nedali. Veď posúďte sami.

Výrobca tohto smartfónu sľubuje 100 hodín počúvania hudby, 90 hodín telefonovania či 48 hodín sledovania videí. Čo sa týka hardwaru tak smartfónu ponúka procesor Mediatek Helio P70 s 8-jadrami v kombinácii s grafickým čipom Mali-G72, 6GB RAM a 128GB úložný priestor. Smartfón zároveň ponúka 5 kamier, z čoho dve nájdeme na prednej strane (12 MP, 5 MP a hĺbkový 2 MP senzor, vpredu má 16 MP a hĺbkový senzor 2 MP).

Zdroj: bbc.com, Youtube (Mrwhosetheboss)

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close