HuaweiSpravodajstvo

EMUI 10.1: Pozrite si oficiálny zoznam podporovaných smartfónov. Našli ste medzi nimi aj Váš?

Na zozname nájdete aktuálne 22 smartfónov

Koncom marca sme Vám priniesli prvý zoznam smartfónov od spoločnosti Huawei, resp. Honor, ktoré sa spomínali v spojitosti s nadstavbou EMUI 10.1. Spoločnosť Huawei prostredníctvom sociálnej siete Weibo dnes zverejnila oficiálny zoznam podporovaných smartfónov. Poukazuje na neho portál Gizchina.com.

EMUI 10.1: Podporované zariadenia

Na zozname, ktorý zverejnila spoločnosť Huawei nájdeme celkovo 22 smartfónov. Druhým dychom však treba dodať, že zoznam zariadení zatiaľ neobsahuje smartfóny Honor. Inými slovami, zoznam sa ešte bude rozširovať, ale už nie o smartfóny materskej spoločnosti. Prejdime teraz k samotnému zoznamu podporovaných zariadení.

HUAWEI P30

Huawei P30
P30 Pro

HUAWEI MATE 30

Huawei Mate 30 4G
Hauewi Mate 30 Pro 4G
Huawei Mate 30 5G
Mate 30 Pro 5G
Mate 30 RS Porsche Design

HUAWEI MATE 20

Huawei Mate 20
Mate 20 Pro
Mate 20X 4G
Huawei Mate 20X 5G
Mate 20 RS Porsche Design

HUAWEI MATE X

Huawei Mate X
Mate Xs

HUAWEI NOVA 6

Huawei Nova 6
Nova 6 5G
Huawei Nova 6 SE

HUAWEI NOVA 5

Nova 5
Huawei Nova 5 Pro
Nova 5i
Huawei Nova 5i Pro
Nova 5Z

V súčasnosti väčšina smartfónov zo zoznamu vyššie je zapojená v BETA programe. Oficiálna dostupnosť komerčnej verzie však nie je ešte známa. Na druhej strane môžeme očakávať, že spoločnosť začne s aktívnym uvoľňovaním aktualizácie už v najbližších týždňoch.

Ak Vás zaujíma prehľad noviniek, ktoré má priniesť nová nadstavba, tak Vám dávame do pozornosti jeden zo starších článkov, v ktorom sme sa venovali tejto téme.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close