SpravodajstvoZariadenia

Aerolinka Emirates sa rozhodla rozdávať Microsoft Surface zákazníkom postihnutým novým zákazom pri letoch do USA a VB

Nedávno USA a Veľká Británia vyhlásil, že cestujúci z určitých krajín Stredného východu nebudú môcť cestovať do USA alebo Veľkej Británii s akoukoľvek elektronikou väčšou ako smartphone.

Aerolinka Emirates s centrálou v Dubaji oznámila, že bude zadarmo ponúkať tablety Microsoft Surface s Office 2016 pre cestujúcich na non-stop letoch do USA.

Bezproblémovo pokračujte v práci na inom zariadení

Tablety bohužiaľ budú určené iba cestujúcich v prvej a business triede, ale môže to byť ich prvé stretnutie s prémiovým Windows 10 zariadením.

„Zákazníci si môžu stiahnuť svoju prácu na USB, ktoré si vezmú na palubu a zapoja do zariadenia a môžu tak bez problémov pokračovať v práci,“ povedali Emirates vo svojom vyhlásení.

Spoločnosť Etihad zasa ponúka na zapožičanie iPady, zatiaľ čo Qatar Airways budú tiež ponúkať bezplatné zapožičanie náhradného počítača pre cestujúcich business triedy.

Zdroj: vlastný

Pravidelní cestujúci budú ťažiť z možnosti odovzdať svoje notebooky až tesne pred nástupom do lietadla, po ktorom Emirates má v urýchlenom procese odloží notebooky v nákladovom priestore a po lete ich zase vráti.

Zdroj: Business Insider

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close