Spravodajstvo

Elon Musk si opäť ide svoje! Fanúšikov tentokrát pobláznil nečakanou tanečnou skladbou „Don’t Doubt ur Vibe“

Skladbu si behom niekoľkých hodín vypočulo viac ako 1,5 milióna fanúšikov

Jeden z najväčších technologických vizionárov súčasnosti, Elon Musk, opäť pobláznil svojich fanúšikov. Na sociálnej sieti Twitter počas včerajška zverejnil niekoľko fotografií z nahrávacieho štúdia, následne si zmenil prezývku na  E “D” M a čuduj sa svete, behom niekoľkých hodín zverejnil svoju tanečnú skladbu s názvom „Don’t Doubt ur Vibe“, ktorá si behom niekoľkých hodín našla státisíce priaznivcov.

Elon Musk sa na sociálnej sieti Twitter pochválil aj tým, že text pesničky, ako aj vokály, vymýšľal a naspieval on. Pochopiteľne, už po prvých sekundách narazíte na výrazne elektronicky skreslený hlas, takže o „speve“ príliš hovoriť nemôžme. Skladba je momentálne zavesená iba na platforme SoundCloud, kde si ju môže bezplatne vypočuť ktokoľvek. Ak ste fanúšikom elektronickej tanečnej hudby, možno si skladbu vypočujete aj viackrát, no nový tanečný hit z nej určite nebude.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky