Novinky

Xiaomi predstavuje chytrý elektrický radiátor – Xiaomi Zhimi

Xiaomi nám opäť raz ukazuje, že tam kde iní nevidia možnosti vylepšiť súčasné produkty tak oni to dokážu.

Spoločnosť Xiaomi oficiálne predstavila nový elektrický radiátor – Xiaomi Zhimi, ktorý patrí do kategórie chytrých zariadení. Jeho hlavným účelom ako už asi tušíte je vykurovanie. Radiátor Xiaomi Zhimi je schopný vykúriť priestor o veľkosti od 10 do 20 metrov štvorcových pričom vyhrať priestor dokáže rovnomerným zvyšovaním teploty bez toho, aby radiátor vydával nejaký rušivý zvuk.

Zdroj: Produktová fotografia

Zaujímavosťou tohto zariadenia je, že zvyšovaním teploty v priestore neznižuje vlhkosť prostredia čím pomáha vyhnúť sa problémom s dehydratáciou, suchými očami, bolesťami hlavy alebo respiračnými problémami, ktoré sa vytvárajú v prostredí s nízkymi úrovňami vlhkosti.

Zdroj: XiaomiToday.com

Inteligentný elektrický ohrievač Xiaomi Zhimi vyrába teplo cez konvekčný proces, pri ktorom je studený vzduch extrahovaný zospodu, zahrievaný na naprogramovanú teplotu a následne vytlačený zhora.

Xiaomi Zhimi je možné prepojiť s WiFi

Xiaomi Zhimi radiátor je schopný zohrať miestnosť v rozmedzí 16 ° to 32 °. Samozrejmosťou je aj možnosť jeho prepojenia s aplikáciou, ktorá poskytuje možnosti úpravy jednotlivých parametrov prostredníctvom vášho smartfónu. Čerešničkou na torte je aj podpora hlasových povelov cez XiaoAI, tu však budeme musieť sklamať potencionálnych záujemcov, ktorí neovládajú Čínštinu.

Zdroj: XiaomiToday.com

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close