SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Elektrický holiaci strojček Xiaomi Enchen BlackStone 3 je opäť dostupný! Tentokrát za cenu, aká tu ešte nebola

Len túto jar predstavený nový holiaci strojček Enchen BlackStone 3 prichádza oproti predchodcovi s viacerými zásadnými vylepšenami

Spoločnosť Xiaomi ešte koncom apríla tohto roka predstavila úplne novú generáciu svojho populárneho elektrického strojčeka s označením Enchen BlackStone 3, ktorý už pri jeho predstavení prišiel s cenovkou, ktorej sa ťažko odolávalo. Po niekoľkých mesiacoch sa však stále nový holiaci strojček opäť ocitol v predaji, pričom tentokrát jeho cena padla ešte nižšie. Na e-shope TomTop.com ho totižto aktuálne kúpiš už za naozaj neuveriteľných 17,84 eur, pričom za dopravu bez cla a DPH neplatíš ani cent navyše!

Holiaci strojček Xiaomi Enchen BlackStone 3 za skvelú cenu nájdeš tu

Pokročilý systém holenia

Model Enchen BlackStone 3 prichádza už s overeným, no vylepšeným systémom 3D holenia pomocou trojice nezávislých hláv, ktorý umožňuje dokonalé oholenie aj tých najnáročnejších miest na tvári, ako okolie pier, či brady.

xiaomi enchen blackstone 3
Zdroj: TomTop

Akousi „klasikou“ strojčekov Enchen je inteligentný systém ESM, ktorý zaručuje dokonalé oholenie aj pri nízkom stave batérie, čo umožňuje bezproblémové používanie strojčeka až do poslednej minúty jeho výdrže. Systém vďaka tejto technológii eliminuje nepríjemné šklbanie a trhanie.

Ďalším aspektom, ktorý si strojček BlackStone 3 vypožičal od svojho predchodcu, je silný 5W motorček, ktorý sa radí medzi najtichšie na trhu – iba 67 decibelov.

Vylepšený moderný dizajn

V čom sa ale strojček líši od svojho predchodcu je jednoznačne dizajn, ktorý pôsobí oveľa modernejšie. Hladký tónovaný dizajn s transparentnou vrchnou vrstvou, aby bolo vidieť zabudovaný led displej, ulahodí zrejme každému oku.

xiaomi enchen blackstone 3 2
Zdroj: TomTop

Ďalšou novinkou, ktorá súvisí aj s novým dizajnom, je certifikácia IPX7, ktorá umožňuje používanie strojčeka aj pod prúdom vody. U doterajších modelov bolo možné iba odpojiť hlavu, ktorú bolo možné umyť pod prúdom vody, no model BlackStone 3 ponúka možnosť mokrého holenia.

Nevídaná výdrž batérie

Poslednou a zároveň najpodstatnejšou novinkou je jednoznačne výdrž strojčeka, ktorá narástla z pôvodných 90 minút na neuveriteľných 150 minút holenia. V praxi to teda znamená, že ak ste priemerným používateľom holiaceho strojčeka, budete ho musieť nabíjať zhruba každé 3 mesiace.

xiaomi enchen blackstone 3 3
Zdroj: TomTop

Holiaci strojček Xiaomi Enchen BlackStone 3 (označovaný aj ako model Pro) nájdeš v ponuke e-shopu TomTop.com za skvelých 17,84 eur s bezplatnou dopravou bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Holiaci strojček Xiaomi Enchen BlackStone 3 za skvelú cenu nájdeš tu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky