Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Elektrickú kolobežku KUGOO ES2 aktuálne kúpiš za cenu, aká tu ešte nebola!

Za najväčšieho konkurenta pre elektrické kolobežky od Xiaomi aktuálne dáš až o 50 eur menej

Elektrické kolobežky sú bezpochyby skvelou alternatívou prepravy, a to hlavne v mestách. Ak máš o takýto netradičný dopravný prostriedok záujem, určite máme pre teba skvelý tip na kúpu – elektrickú kolobežku KUGOO ES2, ktorá je nástupcom obľúbeného modelu KUGOO S1

Kolobežka KUGOO ES2 so zľavovým kupónom „GKB307S“ za 285,99

KUGOO ES2

KUGOO ES2  je elektrická kolobežka vybavená s pneumatikami o veľkosti 8,5”, ktoré sa chvália schopnosťou tlmenia nárazov. Vďaka tomu je kolobežka vhodná aj na nie najvhodnejší povrch. Poháňaná je veľkokapacitnou batériou (36V 7.5AH), ktorú je možné nabiť približne za 4 až 6 hodín. Čerešničkou na torte je aj podpora spätného nabíjania, vďaka čomu budete môcť pomocou kolobežky nabiť napríklad svoj smartfón. Celkový dojazd kolobežky je približne 25km (pozn. redakcie: v závislosti od váhy používateľa). Maximálna nonsnosť  jazdca je 100kg.

KUGOO-ES2-elektricka kolobezka vlastnosti
Zdroj: produktová fotografia

Z pohľadu výkonu kolobežka ponúka 350W motor, vďaka ktorému je maximálna rýchlosť kolobežky 25km/h a maximálny sklon, ktorý zvládne “vyšliapať” je 15 stupňov. Kolobežka je zároveň vybavená brzdovým systémom e-brake v kombinácii s kotúčovými brzdami.  Čo sa vodeodolnosti týka, kolobežka obdržala certifikáciu na úrovni IPX4 (pozn. redakcie: je teda chránená voči vode striekajúcej zo všetkých smerov v množstve 10 litrov za minútu po dobu 5 minút). Váha kolobežky je 16 kilogramov, vďaka tomu je ľahko prenosnou.

KUGOO-ES2 elektricka kolobezka brzdny system
Zdroj: produktová fotografia

Oproti svojmu predchodcovi, prešla kolobežka KUGOO ES2 naozaj veľkými dizajnovými zmenami, ktoré potešili zrejme všetkých fanúšikov značky. Prvý model nebol dizajnovým kúskom, no model ES2 sa dotiahol na konkurentov od spoločnosti Xiaomi aj po dizajnovej stránke, čo je vidieť hneď na prvý pohľad. Ďalšou skvelou novinkou je aj dostupnosť aplikácie pre váš smartfón, prostredníctvom ktorej môžete monitorovať polohu kolobežky, meniť jazdné režimy, sledovať stav batérie, či analyzovať štatistiky jazdy. 

KUGOO-ES2-elektricka kolobezka aplikacia
Zdroj: produktová fotografia

Kolobežka KUGOO ES2 so zľavovým kupónom „GKB307S“ za 285,99

Kolobežku KUGOO ES2 má momentálne v najvýhodnejšej ponuke zahraničný e-shop Geekbuying.com, ktorý ju ponúka už za skvelých 285,99 eur s bezplatnou dopravou z európskeho skladu. Takáto forma dodania je nie len expresne rýchla (2 až 7 pracovných dní) ale zároveň sa vyhnete akýmkoľvek ďalším poplatkom, ako clo, či DPH. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Elektrická kolobežka Kugoo ES2 tip redakcie
Close
Close