Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Elektrická kolobežka Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro s dojazdom až 45 km je dostupná za cenu, aká tu ešte nebola

Pri kúpe najlepšej kolobežky od Xiaomi môžeš aktuálne ušetriť niekoľko stoviek eur

Kúpa najlepšej elektrickej kolobežky od spoločnosti Xiaomi nebola nikdy výhodnejšia! Vrcholový model Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro s dojazdom až neuveriteľných 45 km je totižto momentálne dostupný iba za fantastických 446,38 eur s bezplatnou dopravou, expresným doručením a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo či DPH!

Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro

Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro

Elektrické kolobežky z výrobne čínskeho Xiaomi sa vždy vyznačujú naozaj krásnym uhladeným dizajnom a inak tomu nie je v prípade ani najdrahšieho modelu Pro. Uhladený červeno-čierny dizajn je umocnený ukrytou kabelážou, perfektne umiestnenými led svietidlami, ako aj dobre čitateľným displejom v strede riadidiel, ktorý slúži na zobrazovanie tých najzákladnejších informácií o jazde, spotrebe, ši stave batérie.

xiaomi mijia electric scooter pro 2_opt
Zdroj: TomTop

Elektrická kolobežka však ponúka omnoho viac, ako iba krásny dizajn. V jej útrobách sa totižto skrýva batéria, ktorá zabezpečuje dojazd až na úrovni 45 km, čo je naozaj unikátny údaj. Pomerne veľká batéria ďalej poháňa elektromotor s maximálnym výkonom až 600W, ktorý zabezpečuje jazdu rýchlosťou až 25 km/h. Pochopiteľne, pohonná jednotka sa spoločne s batériou prispôsobuje samotnému štýlu jazdy, čím môžete výrazne ovplyvniť dojazd kolobežky. Skvelou výhodou modelu Pro je aj špičková rekuperácia pri brzdení, ktorá pri jazde z kopca určite príde vhod.

Kompaktná konštrukcia s vysokou nosnosťou

Častým parametrom, ktorý je pri elektrických kolobežkách kľúčový, je váha samotnej kolobežky, ako aj jej nosnosť. V prípade modelu Pro sa obmedzení naozaj báť nemusíte. Vďaka skvelým kompaktným rozmerom a telu z leteckého hliníka je kolobežka nie len ľahká (iba 15 kg) a dobre prenosná, ale zároveň ponúka nosnosť až 100 kg, čo je pre väčšinu z nás postačujúci údaj.

xiaomi mijia electric scooter pro_opt (1)
Zdroj: TomTop

Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro je aktuálne najvýhodnejšia na e-shope TomTop.com, ktorý ju ponúka za fantastických 446,38 eur s expresnou dopravou zdarma. Pri nákupe treba určite zohľadniť aj to, že pri jej doručení sa nemusíte obávať žiadnych dodatočných poplatkov ako clo či DPH.

Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close