SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Elektrická kolobežka Niubility N1 – konkurovať chce tým najlepším, spája ideálny dojazd s extrémne nízkou cenou

Elektromobilita je jednoznačne stále populárnejšia a to najmä vo väčších mestách, tak prečo tento typ dopravy neskúsiš aj ty?

Elektrické kolobežky sú neustále rastúcim trendom, ktorý zrejme tak skoro z trhu neodíde. Pohodlný spôsob dopravy v rámci mesta bez akéhokoľvek potenia sa už nie je takou exkluzívnou záležitosťou, ako pár rokov dozadu. Stále klesajúce ceny elektrických kolobežiek majú na svedomí nové značky a nové modely, ktoré tlačia konkurentov ísť s cenou dole ako sa len dá. Jedným z takýchto výrobcov je aj značka Niubility, ktorá len nedávno priniesla na trh nový model Niubility N1 – elektrickú kolobežku, ktorá má za cieľ konkurovať overeným „tátošom“ od Xiaomi. Jej silnou stránkou je však najmä extrémne nízka cena, ktorá momentálne činí iba 234,59 eur s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu

Elektrickú kolobežku Niubility N1 nájdeš TU! PS: nezabudni na zľavový kupón

Priamy konkurent pre kolobežky od Xiaomi

Kolobežka Niubility N1 sa radí medzi dostupnejšie a menšie kolobežky, ktoré rozhodne nie sú určené na cestovanie naprieč celým mestom. Aj napriek tomu však kolobežka spĺňa parametre, ktoré určite bohate postačujú väčšine zákazníkov, ktorí hľadajú alternatívu k mestskému bicyklu, poprípade hľadajú ideálny dopravný prostriedok na to, aby mohli dochádzať ku vlakovej stanici, či mhd. 

niubility n1 2
Zdroj: TomTop

Oporou kolobežky Niubility N1 je v mestských podmienkach najmä ľahký, no za to robustný hliníkový rám. Ten zaručuje dostatočnú tuhosť a nosnosť na úrovni až 120 kg, no zároveň umožňuje jednoduchý presun so zloženou kolobežkou, keďže váži iba skvelých 12 kg

Po technickej stránke je kolobežka vybavená už akýmsi tradičným elektromotorom s výkonom 250W, ktorý nájdeme aj u väčšiny konkurencie. Ten v spriahnutí so 7,8 Ah batériou zabezpečuje maximálnu rýchlosť až 25 km/h a dojazd v rozpätí od 20 do 25 km. Pre mestské použitie to sú naozaj ideálne parametre. 

niubility n1 svetlo
Zdroj: TomTop

Kolobežka ďalej disponuje multifunkčným displejom na riadidlách, kde nájdeš údaje o stave batérie, rýchlosti, dojazde, či ďalšie informácie potrebné pri jazde. Na riadidlách sa zároveň nachádza klasický akcelerátor, zvonček, ako aj brzda. 

Za zmienku určite stojí, že kolobežka disponuje zadnou kotúčovou brzdou, ako aj systémom E-ABS na prednom elektromotore. Taktiež sa môžete spoľahnúť na pohodlnú jazdu vďaka 8,5-palcovým pneumatikám, či môžete počítať s predným a zadným LED svietením (aj pri brzdení). Samozrejmosťou je vstavaná protišmyková podložka, či bočný stojan. 

niubility n1 brzdy
Zdroj: TomTop

Elektrickú kolobežku Niubility N1 nájdeš momentálne v najlepšej ponuke na e-shope TomTop.com a to už za 234,59 eur s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov – žiadne clo alebo DPH. Pri objednávke však nezabudni uplatniť zľavový kupón „TPN1R“, bez ktorého cenu kolobežky nezrazíš. 

Elektrickú kolobežku Niubility N1 nájdeš TU! PS: nezabudni na zľavový kupón

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky