NovinkyTIP REDAKCIE

Elektrická kolobežka nemusí stáť stovky eur, využite zľavu takmer 70%. PS: bez DPH a CLA

Elektrické kolobežky sú vo väčších mestách stále viac používanejšie a ľudia im začínajú dávať prednosť pred klasickými „zelenými“ druhmi dopravy. Naskočenie na kolobežku, ktorá jazdí v podstate úplne sama, je oveľa jednoduchšie a komfortnejšie a práve faktor „spotenia sa v obleku“ zohráva v tomto prípade veľkú rolu. Na Slovensku sa tento druh dopravy zatiaľ moc nevyužíva, no veríme, že ich v budúcnosti uvidíme v slovenských uliciach o čosi viac, keďže sa dopravná situácia vo veľkých mestách neustále zhoršuje.

UPDATE (15.11. 16:00 aktuálna zľava na kolobežku je už len niečo cez 50%)

Toto je jedna z najprístupnejších elektronicych kolobežiek

Zdroj: tomtop.com

V priebehu posledných mesiacov sme akcií na elektrické kolobežky priniesli hneď niekoľko, no vždy išlo o niečo drahšie kolobežky od známej spoločnosti Xiaomi. Kolobežky od Xiaomi sú zrejme jedny z najlepších kolobežiek momentálne dostupných na trhu, no ich cenovka sa vďaka tomu väčšinou pohybuje nad hranicou 320 eur. Práve kvôli tomu Vám dnes prinášame o čosi lacnejšiu alternatívu, v podobe skladacej elektrickej kolobežky s 5,5″ pneumatikami. Táto kolobežka je momentálne v zľave až 67% a jej cena klesla na hranicu 171,99 eur. Pozrime sa teda bližšie na jej špecifikácie.

Zdroj: tomtop.com

Bez spotenia na klasickej kolobežke

Áno, je to tak. Táto kolobežka je naozaj taká veľká, ako klasické kolobežky. No narozdiel od klasickej kolobežky je vybavená 5,5″ pneumatikami, ktoré poháňa 250-wattový motor, ktorý dokáže uháňať maximálnou rýchlosťou až 25 km/h. V útrobách je skrytá 4400mAh batéria, vďaka ktorej je maximálny dojazd kolobežky až na úrovni 17 km. Napriek celkom veľkej batérií, sa kolobežka nabije iba za necelé 3 hodiny, tým pádom sa nemusíte báť, že cestou z roboty Vám kolobežka na pol ceste zdochne. Kolobežka je taktiež vybavená viacerými bezpečnostnými prvkami, napríklad ako odrazové sklíčko vzadu, svetlo na riadidlách vpredu alebo protišmykové úchyty na riadidlách a protišmykové prvky na spodnej lište. Veľkou výhodou tejto kolobežky je zrejme celkom vysoká nosnosť až 120 kg, no jej najväčšou výhodou je samozrejme cena, ktorú sme spomínali už vyššie. Tá je momentálne nastavená na 171,99 eur, pričom za dopravu neplatíte ani cent. PS: v doprave zadarmo ste zbavený aj ďalších zbytočných poplatkov ako DPH alebo CLO.

Túto elektrickú kolobežku za super cenu a bez DPH a CLA nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Tagy

Komentáre

Pridaj komentár

Close
Close