SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Elektrická kolobežka KUGOO S1 s nosnosťou až 120 kg je opäť dostupná za skvelú cenu

Vďaka cenovke iba 233 eur a bezplatnej doprave z euróspkeho skladu aktuálne ušetríš nemalé peniaze

Elektrické kolobežky – takmer nezastaviteľný trend, ktorý úplne zmenil osobnú dopravu vo veľkomestách po celom svete. Väčšina z nich je však príliš drahých, poprípade tie lacnejšie nespĺňajú požiadavky náročnejšieho používateľa. Renomovaný výrobca kolobežiek KUGOO však jednoducho vie, ako vytvoriť ideálnu kolobežku. Elektrická kolobežka KUGOO S1, ktorá je momentálne dostupná za historicky najnižšiu cenu, totižto ponúka nosnosť až 120 kg, čo je v rámci sveta elektrických kolobežiek naozaj výnimočný údaj. Výrobca pritom nešetril ani v ostatných oblastiach. 

Zľavu na elektrickú kolobežku KUGOO S1 nájdeš na Geekbuying.com

Bezkonkurenčná kolobežka KUGOO S1

Kolobežka je vybavená silným  350W elektromotorom, ktorý dokáže vytiahnuť maximálnu rýchlosť až na 30km/h. Batéria s kapacitou 18 650mAh  pritom zabezpečuje  dojazd až na úrovni 30km, takže sa s ňou odveziete naozaj kdekoľvek v rámci mesta. Viacerých záujemcov poteší aj výnimočne krátka  brzdná dráha iba 4 metre. 

KUGOO S1 kolobezka_dizajn
Zdroj: produktová fotografia

Ďalším limitujúcim faktorom pri lacnejších elektrických kolobežkách sú malé pneumatiky, poprípade zlá odolnosť. S kolobežkou  KUGOO S1  sa ale nemusíte obávať prípadných tvrdých nárazov, keďže  pneumatiky s priemerom 8,5-palcov  dokážu „zrovnať“ aj väčšie nerovnosti. Čo sa vodeodolnosti týka, kolobežka obdržala  certifikáciu na úrovni IP54, takže sa nemusíte báť jazdiť ani počas daždivého počasia.

KUGOO S1 kolobezka
Zdroj: produktová fotografia

Skvelou výhodou pri používaní kolobežky KUGOO S1 je aj zabudovaný displej na riadítkach. Na displeji nájdete základné informácie ako aktuálnu rýchlosť, stav batérie, či počet najazdených kilometrov. Čiastočne obmedzujúcim faktorom je váha 11 kilogramov. Na trhu nájdete aj kopu ľahších kolobežiek, no hlavným úmyslom výrobcu bolo vytvoriť kolobežku aj pre väčších chlapov a tí s prenosom kolobežky nebudú mať určite žiadny problém. 

KUGOO S1 kolobezka_pneumatiky
Zdroj: produktová fotografia

Cena kolobežky KUGOO S1 sa za bežných podmienok pohybuje na úrovni cez 350 eur, no vďaka aktuálnemu výpredaju a  zľavovému kupónu GKB305S ju môžete získať už za vynikajúcich 233,99 eur. Doprava z európskeho skladu je bezplatná, takže môžete počítať s tým, že už  nebudete priplácať ani cent navyše.

Zľavu na elektrickú kolobežku KUGOO S1 nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie
Close
Close